
Настільний годинник VST 862S від мережі та батарейок 15х7 см - температурою та вологістю чорний копус - білі цифри
- В наявності
- Код: 2006601 862S
563 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Настільний годинник VST 862S від мережі та батарейок 15х7 см - температурою та вологістю чорний копус - білі цифри Годинник кольору під дерево із стильним LED дисплеєм: - дата - будильник - термометр - функція енергозбереження (вимкнення дисплея) - активація екрану звуком для увімкнення дисплея - живлення від батарейок AAA (в комплекті не ідуть) або від блоку живлення - 3 режими дисплея (циклічний показ дати, часу, температури) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Гігрометр | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 563 ₴








