
Портативний обігрівач в розетку, Економічні обігрівачі для дому, Обігрівач для приміщень до 25 кв м MO-74
- Немає в наявності
- Код: v6q271w8
830 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Портативний обігрівач в розетку, Економічні обігрівачі для дому, Обігрівач для приміщень до 25 кв м MO-74
🛠️ Обігрівач компактний, розмір 25х24х12 см, але завдяки своїй потужності може швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 15-20 кв. Працює в режимі нагрівання 2000 Вт, механічне управління. Як нагрівальний елемент встановлена електрична спіраль. Важливо, що влітку пристрій можна використовувати як звичайний вентилятор.
🛠️ Тепловентилятор SeaBreeze SB-038
- 🔸 Регульований термостат
- 🔸 2 температурні режими: 1000 Вт/2000 Вт
- 🔸 Індикатор
- 🔸 Холодне обдування
- 🔸 220В-240В / 50Гц 2000Вт


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г кг |
| Товар | Електричні нагрівачі для квартири SeaBreeze, Автономний нагрівач для квартири MO-74 |
- Ціна: 830 ₴







