
Електромашинка для волосся VGR, Гострі професійні машинки для стрижки волосся, Тример бездротовий HB-88
- В наявності
- Код: ca76139
879 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Електромашинка для волосся VGR, Гострі професійні машинки для стрижки волосся, Тример бездротовий HB-88
💡 Різноманітне поєднання насадок та режимів гоління дозволяють реалізувати будь-які задуми для ідеального зовнішнього вигляду. З VGR V-108 неохайна щетина стане доглянутою та стильною – достатньо лише одного руху руки.
💡 Для повного заряджання акумулятора потрібно 1.5 години, що забезпечує безперервну роботу машинки близько 120 хвилин. Цей набір зручно брати з собою у поїздки та подорожі, його можна заряджати у будь-якому місці та у будь-який час через ноутбуки, комп’ютери чи адаптери за допомогою USB-кабелю для заряджання. Заряд, що залишився, відображаються на світлодіодному дисплеї.
💡 Відмінний набір на всі випадки життя, замість кількох приладів Вам достатньо мати один такий.
💡 Характеристики:
- ☑️ Вага – 250 г
- ☑️ Спосіб регулювання довжини – зміна насадок
- ☑️ Додаткові функції – стрижка, стрижка бороди, фігурна стрижка
- ☑️ Тип елементів живлення – акумулятор
- ☑️ Максимальна довжина стрижки – 12 мм
- ☑️ Час автономної роботи – 120 хв
- ☑️ Тип – набір для стрижки
- ☑️ Час заряджання – 1.5 год
- ☑️ Самозаточувані ножі – так
- ☑️ Ширина ножа – 36 мм
- ☑️ Матеріал лез – нержавіюча сталь
- ☑️ Колір товару – сірий
- ☑️ Живлення – автономне/від мережі
- ☑️ Мінімальна довжина стрижки – 0.5 мм
💡 Комплектація:
- ☑️ Підставка
- ☑️ Кабель зарядки
- ☑️ Заводська упаковка
- ☑️ Масло для змащування
- ☑️ Машинка для стрижки
- ☑️ Насадки – 9 шт
- ☑️ Інструкція
- ☑️ Щітка для чищення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 9 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для стриження волосся потужний VGR, Тример для стриження акумуляторний професійний HB-88 |
- Ціна: 879 ₴









