
Портативний електричний міні-обігрівач ViLgrand, Термовентилятор портативний, Вітродуйка обігрівач IF-31
- Немає в наявності
- Код: 1e854p9nt
871 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Портативний електричний міні-обігрівач ViLgrand, Термовентилятор портативний, Вітродуйка обігрівач IF-31
🎯 Стильний корпус виконаний з міцного негорючого пластику і не схильний до деформацій. Потужності обігрівача 2000 Вт достатньо для того, щоб обігріти кімнату площею до 20 м2. Але якщо стало жарко – є режим половинної потужності 1000 Вт.
🎯 Обігрівач має захист від перегріву.
- ⭐ Призначення:Побутовий
- ⭐ Площа обслуговування, кв. м:20
- ⭐ Країна реєстрації бренду:Україна
- ⭐ Країна-виробник:Китай
- ⭐ Нагрівальний елемент:ТЕН
- ⭐ Вага в упаковці:1 кг
- ⭐ Комплектація:Обігрівач, Інструкція
- ⭐ Вигляд нагрівального елемента:Спіральний
- ⭐ Додаткові характеристики:Режими потужності:1000/2000 Вт, Індикатор роботи, Захист від перегріву
- ⭐ Режим роботи:Обігрів, Охолодження
- ⭐ Ручка:Є
- ⭐ Виробник:ViLgrand
- ⭐ Гарантія:24 місяці
- ⭐ Потужність, Вт:2000
- ⭐ Колір:Бежовий
- ⭐ Вага:0,86 кг
- ⭐ Монтаж:Настільний, Підлоговий
- ⭐ Габарити в упаковці (ВхШхГ):27х22х13 см


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г кг |
| Товар | Теплообігрівач, Тепловентилятор дуйка портативний, Дуйчик нагрівач мініатюрний IF-31 |
- Ціна: 871 ₴




