
Плита побутова двоконфорочна Domotec MS-5802 1000 Вт, Побутова плита настільна Зручна для кухні LH-21
- Немає в наявності
- Код: r8885a7
811 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Плита побутова двоконфорочна Domotec MS-5802 1000 Вт, Побутова плита настільна Зручна для кухні LH-21
🎯 Електроплита DOMOTEC MS-5802 підійде для приміщень, в яких немає можливості встановлення повноцінної плити (садовий будиночок, побутівка, орендована квартира). Для економії місця та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Електроплита настільна DOMOTEC MS-5802 легко транспортується в будь-яке місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення і залежить від подачі газу.
🎯 Характеристики:
- • Прогумовані ніжки
- • Управління: механічне
- • Кількість режимів: 5
- • Світлова індикація роботи кожної конфорки
- • Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- • 2 спіральні нагрівальні елементи
- • Потужність конфорки: 1000 Вт
- • Надійне покриття, зручне для чищення
- • Емальоване покриття
- • Харчування: 220V
- • Регульований термостат
🎯 Комплектація:
- • Коробка
- • Електропліта DOMOTEC MS-5802
- • Інструкція


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електричні електро плити Domotec, Плита побутова двокомфоркова, Маленька електроплита настільна LH-21 |
- Ціна: 811 ₴







