
Сумка для міста, Чоловіча міська сумка крос-боді, Чоловіча чорна сумка Практична слінг LC-48
- В наявності
- Код: 557qt6ig71g
559 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Сумка для міста, Чоловіча міська сумка крос-боді, Чоловіча чорна сумка Практична слінг LC-48
💎 Цей модний та зручний аксесуар стане вашим незамінним помічником для будь-якої події. Сумка, виготовлена з високоякісної еко-шкіри, вражає своїм елегантним виглядом та практичністю. Вона ідеально підходить для щоденного користування завдяки своїй місткості та ретельно продуманим відділенням.
💎 Основні характеристики:
- • Відділення:
– Головне відділення
– Простора передня кишеня з магнітною застібкою
– Всередині два відділення, одна кишеня на блискавці, обшита шкіряною вставкою
– Ремінь: Регулюється, максимальна довжина 150 см - • Матеріали: Високоякісна еко-шкіра
💎 Розміри:
- • Ширина: 20 см
- • Глибина: 6 см
- • Висота: 25 см
💎 Додатково: Два бігунки на головному відділенні
💎 Ця сумка стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт і якість. Її класичний дизайн у поєднанні з високоякісними матеріалами робить сумку не лише стильною, а й довговічною. Незалежно від вашого стилю, ця універсальна сумка-месенджер стане стильним акцентом у вашому гардеробі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Чоловічі сумки месенджери, Сучасний месенджер, Сумка месенджер-слінг, Стильна сумка месенджер LC-48 |
- Ціна: 559 ₴









