
Кращий конвекторний обігрівач SeaBreeze, Конвекторний обігрівач 2000w для дому LK-49
- Немає в наявності
- Код: 582d9q9
2 550 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔝 Кращий конвекторний обігрівач SeaBreeze, Конвекторний обігрівач 2000w для дому LK-49
🎯 Конвектор Sea Breeze SB-040 забезпечуючий оптимальні температури в будь-яких приміщеннях, принесе задоволення любителям тепла та комфорту в прохолодні дні. Компактний пристрій виконаний у стильному дизайнерському виконанні у чорному забарвленні.
🎯 Характеристики:
- ➕ Тип управління: механічне
- ➕ Виробник: Sea Breeze
- ➕ Тип: конвектор
- ➕ Колір: білий
- ➕ Тип нагрівального елемента: закритий
- ➕ Тип живлення: від мережі
- ➕ Індикатор увімкнення
- ➕ Потужність: 2000 Вт
- ➕ Площа обслуговування: 25 кв.м



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіраль |
| Товар | Електричний конвектор для житлових приміщень SeaBreeze SB-040 2000 Вт, конвектора нагрівачі LK-49 |
- Ціна: 2 550 ₴









