
Електричні конвектори для дому, Обігрівач для дому, Конвекторне опалення, Конвектор дуйка обігрівач BO-84
- Немає в наявності
- Код: 96b8xu94
2 556 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📰 Електричні конвектори для дому, Обігрівач для дому, Конвекторне опалення, Конвектор дуйка обігрівач BO-84
🛠️ Конвектор Sea Breeze SB-041 забезпечуючий оптимальні температури в будь-яких приміщеннях, принесе задоволення любителям тепла та комфорту в прохолодні дні. Компактний пристрій виконаний у стильному дизайнерському виконанні у чорному забарвленні.
🛠️ Характеристики:
- ✅ Виробник: Sea Breeze
- ✅ Тип управління: механічне
- ✅ Потужність: 2000 Вт
- ✅ Тип: конвектор
- ✅ Індикатор увімкнення
- ✅ Площа обслуговування: 25 кв.м
- ✅ Тип живлення: від мережі
- ✅ Колір: чорний
- ✅ Тип нагрівального елемента: закритий



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіраль |
| Товар | Конвектори опалення електричні SeaBreeze SB-041 2000 Вт, Електрообігрівач конвектор BO-84 |
- Ціна: 2 556 ₴









