
Конвектор електричний для опалення квартири, Конвектор для опалення вологих приміщень AZ-28
- Немає в наявності
- Код: 6m4od274u
2 811 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔝 Конвектор електричний для опалення квартири, Конвектор для опалення вологих приміщень AZ-28
💎 Конвектор SeaBreeze SB-042 – якісний та надійний, призначений для обігріву приміщення, при цьому тепло рівномірно розподіляється по всьому периметру. Площа обігріву, що рекомендується, становить 31 м². Пристрій простий та безпечний у використанні.
💎 Характеристики:
- ✅ Комплектація Ніжки
- ✅ Колір Білий
- ✅ Висота ніжок 6см
- ✅ Індикатор включення Так
- ✅ Клас захисту IP20
- ✅ Потужність 2500 Вт
- ✅ Регульований термостат Так
- ✅ Довжина мережевого кабелю 130см
- ✅ Розмір ВхШхД см 45х8х30,5



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 31 кв.м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 кг |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіраль |
| Товар | Конвекторний нагрівач 2000w SeaBreeze SB-042 2500 Вт, нагрівач для гаража AZ-28 |
- Ціна: 2 811 ₴








