
Електро електроплити, Надійна настільна плита для дому, Переносна варильна плита Електронна XD-29
- Немає в наявності
- Код: rqg6t8242
551 ₴
⚙️ Електро електроплити, Надійна настільна плита для дому, Переносна варильна плита Електронна XD-29
⚡ Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
⚡ >
⚡ Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
⚡ Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
⚡ Характеристики:
- ☑️ Кількість конфорок: 1;
- ☑️ Розмір плити 210x210x40 мм
- ☑️ Вага: 1,2 кг;
- ☑️ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- ☑️ Кількість режимів: 5;
- ☑️ Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- ☑️ Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- ☑️ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ☑️ Прогумовані ніжки;
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ☑️ Управління: механічне;
- ☑️ Потужність конфорки: 1000 Вт;
- ☑️ Харчування: 220V;
⚡ Комплектація:
⚡ * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
⚡ Характеристики:
- ☑️ Колір корпусу – Білий
- ☑️ Вага – 1,2кг
- ☑️ Стан – Новий
- ☑️ Тип управління – Механічне
- ☑️ Кількість електричних конфорок – 1
- ☑️ Загальна кількість конфорок – 1
- ☑️ Ширина – 210мм
- ☑️ Покриття варильної поверхні – емаль
- ☑️ Покриття корпусу – емалева фарба
- ☑️ Варкова поверхня – електрична
- ☑️ Споживана потужність – 1000Вт
- ☑️ Глибина – 210мм
- ☑️ Висота – 40мм
- ☑️ Вигляд плити – Настільна
- ☑️ Розташування конфорок – квадрат
- ☑️ Кількість режимів роботи – 5




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Комфортна електроплита, Побутова плита настільна, Плита побутова портативна, Мініплита для дому XD-29 |
- Ціна: 551 ₴









