
Бездротові машинки для стрижки легкі, Універсальні машинки для стрижки волосся, Тример бездротовий UX-68
- Немає в наявності
- Код: a1y5p7o85b
531 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Бездротові машинки для стрижки легкі, Універсальні машинки для стрижки волосся, Тример бездротовий UX-68
💎 Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
💎 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
💎 Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
💎 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💎 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
💎 Особливості:
- • Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- • Двигун із високою швидкістю обертання
- • Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- • Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- • Бреє стриже чітко та чисто.
- • Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- • Акумуляторний тип.
- • Зелений індикатор заряджання
💎 Характеристики:
- • Модель: V-071
- • Нековзне покриття
- • Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- • Час заряджання: 1,5 год
- • Час використання: 120 хв
- • Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- • Виробник: VGR
- • Метод очищення: миючий
- • Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- • Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
- • Рівень водонепроникності: IPX 5
- • Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- • Кілька режимів регулювання межі
- • Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
💎 Комплектація:
- • USB кабель
- • Знімні насадки 1,2,3 мм.
- • Щітка для чищення
- • Олія
- • Машинка для стрижки волосся VGR V-071
💎 Характеристики
- • Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- • Функціональні особливості – індикатор заряджання
- • Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- • Тип двигуна -Роторний
- • Гарантія-6 місяців
- • Країна реєстрації бренду-Китай
- • ширина ножа -35мм
- • Потужність-10 Вт
- • Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- • Акумулятор живлення
- • Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- • Матеріал лез-Сталь
- • Країна виробник -Китай
- • Тип управління-Повзункове
- • Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- • Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- • Час автономної роботи-120 хв
- • Колір Сталевий
- • Сфера використання -Побутова
- • Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- • Вага-0.1кг
- • Час заряджання акумулятора-90 хв
- • Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження акумуляторна з керамічними ножами, Сімейна машинка для стриження волосся UX-68 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 531 ₴









