
Портативна ручна машинка для стрижки волосся, Тример для волосся портативний Машинка підстригання NM-21
- В наявності
- Код: b1578l5
531 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


⚙️ Портативна ручна машинка для стрижки волосся, Тример для волосся портативний Машинка підстригання NM-21
🎯 Машинка для стрижки волосся VGR V-071 триммер для бороди та вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🎯 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-071 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
🎯 Корпус виготовлений з металу та пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🎯 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🎯 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва машинка триммер VGR V-071 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-071 відмінно справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
🎯 Особливості:
- ☑️ Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- ☑️ Зелений індикатор заряджання
- ☑️ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- ☑️ Двигун із високою швидкістю обертання
- ☑️ Акумуляторний тип.
- ☑️ Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- ☑️ Бреє стриже чітко та чисто.
- ☑️ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
🎯 Характеристики:
- ☑️ Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- ☑️ Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- ☑️ Час використання: 120 хв
- ☑️ Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- ☑️ Матеріал корпусу: АБС-пластик + Сталь (метал)
- ☑️ Рівень водонепроникності: IPX 5
- ☑️ Кілька режимів регулювання межі
- ☑️ Нековзне покриття
- ☑️ Метод очищення: миючий
- ☑️ Модель: V-071
- ☑️ Виробник: VGR
- ☑️ Час заряджання: 1,5 год
- ☑️ Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- ☑️ Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
🎯 Комплектація:
- ☑️ Машинка для стрижки волосся VGR V-071
- ☑️ Щітка для чищення
- ☑️ Знімні насадки 1,2,3 мм.
- ☑️ USB кабель
- ☑️ Олія
🎯 Характеристики
- ☑️ Колір Сталевий
- ☑️ Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- ☑️ ширина ножа -35мм
- ☑️ Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- ☑️ Час автономної роботи-120 хв
- ☑️ Гарантія-6 місяців
- ☑️ Час заряджання акумулятора-90 хв
- ☑️ Країна реєстрації бренду-Китай
- ☑️ Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- ☑️ Сфера використання -Побутова
- ☑️ Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- ☑️ Країна виробник -Китай
- ☑️ Акумулятор живлення
- ☑️ Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- ☑️ Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- ☑️ Тип двигуна -Роторний
- ☑️ Функціональні особливості – індикатор заряджання
- ☑️ Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- ☑️ Вага-0.1кг
- ☑️ Матеріал лез-Сталь
- ☑️ Тип управління-Повзункове
- ☑️ Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- ☑️ Потужність-10 Вт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок | 3 шт. |
| Максимальна довжина стрижки | 3 мм |
| Материал лезвий | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стриження |
| Товар | Сімейна машинка для стриження волосся VGR V-071, Електрична акумуляторна машинка для стриження NM-21 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 531 ₴









