
Пилосос циклонний без мішка для пилу Rainberg, Потужний мультициклонний пилосос з контейнером ZX-87
- В наявності
- Код: a98186c1
2 936 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Пилосос циклонний без мішка для пилу Rainberg, Потужний мультициклонний пилосос з контейнером ZX-87
🔹 Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- • Зручний у використанні
- • Хромована труба
- • Об’ємний пилозбірник;
- • Низький рівень шуму
- • Потужний двигун
- • HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
🔹 Характеристики:
- • Автоматичне змотування шнура
- • Плавне регулювання потужності на корпусі
- • Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- • Високоефективна маневрена щітка
- • Індикатор наповнення пилозбірника
- • Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- • Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- • Потужність двигуна 3500 W
- • Телескопічна складна трубка з полірованого металу
- • Потужність всмоктування 600 Вт.
- • Ніжний перемикач On / Off: Так
- • Довжина шнура 3,2 м
- • Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- • Додаткова насадка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Зручний пилосос для прибирання, Вакуумний пилосос із контейнером для сміття Легкий контейнерний ZX-87 |
- Ціна: 2 936 ₴









