
Вакуумний контейнерний пилосос для дому Magio, Зручний пилосос для прибирання паркету NM-73
- В наявності
- Код: 7c6wak4v88
4 093 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Вакуумний контейнерний пилосос для дому Magio, Зручний пилосос для прибирання паркету NM-73
|
🔹 Виробник |
Magio |
| Тип | Циклонний |
| Насадки | Щітка для підлоги та коврів, насадка для чищення меблевої оббивки |
| Номінальна потужність, Вт | 2200 |
| Особливості | Розбірна циклонна камера, всі деталі легко мити, низький рівень шуму, НЕРА фільтр |
| Вага, кг | 4,5 |
| Управління | Механічне |
| Обсяг контейнера для пилки, л | 3 |
|
🔹 Система фільтрації |
Мульти-ступінчаста |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужні контейнерні пилососи, пилосос без мішка циклонний колбовий, Надійний колбовий пилосос для пилу NM-73 |
- Ціна: 4 093 ₴









