
Машинка для стрижки з насадками від мережі, Машинка для стрижки волосся без шуму Тример скронь WA-62
- Немає в наявності
- Код: 6246cv2
601 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


👉 Машинка для стрижки з насадками від мережі, Машинка для стрижки волосся без шуму Тример скронь WA-62
🎯 Машинка для стрижки волосся Gemei GM 1016 –професійний перукарський інструмент, який можна використовувати для догляду за волоссям будь-якого типу. Гребінець і ножиці, а також 4 насадок, які йдуть у комплекті, дозволяють виконати практично будь-яку стрижку без особливого клопоту.
🎯 Для роботи машинки для стрижки волосся Gemei GM 1016, її підключають до побутової електричної мережі на 220 В. Споживана потужність приладу складає всього 10 Вт, завдяки чому дана модель відрізняється своєю економічністю. Оскільки шнур досить довгий (2,5 м), то працювати з пристроєм дуже зручно. Низький рівень шумів та практично повна відсутність вібрацій робить експлуатацію приладу зручною як для перукаря, так і для клієнта. Леза з нержавіючої сталі гарантують якісний та рівний зріз, при цьому очистити ножі можна за допомогою спеціальної щіточки. Для зберігання та транспортування машинка для стрижки волоссяGemei GM 1016 передбачений спеціальний пластиковий бокс.
🎯 Якщо ви шукайте надійний та недорогий інструмент для своєї перукарні або салону краси, то професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 1016 – це оптимальний баланс між ціною, якістю та функціональністю.
🎯 Характеристики:
- 🔹 Довжина шнура: 2,5 м,
- 🔹 Кількість насадок: 4 шт.,
- 🔹 Леза: нержавіюча сталь,
- 🔹 Тип живлення: від мережі,
- 🔹 Виробник: Gemei,
- 🔹 Тип: машинка для стрижки,
- 🔹 Споживана потужність: 10 Вт,
- 🔹 Модель: GM 1016
- 🔹 Колір: чорний.
- 🔹 Вхідна напруга: 220-240 В, 50-60 Гц,
- 🔹 Знімний ножовий блок: так,
🎯 Комплектація:
- 🔹 Олія для догляду за ножовим блоком,
- 🔹 Ключ,
- 🔹 гребінець,
- 🔹 Пластиковий бокс для зберігання.
- 🔹 4 насадки,
- 🔹 Ножиці,
- 🔹 Щітка для чищення,
- 🔹 Машинка GM-1016,


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Електрична машинка для стриження з насадками, багатофункціональний тример для стриження волосся й тіла WA-62 |
- Ціна: 601 ₴









