
Біговели BRN B-2 12 дюйм., Біго, Дитячий двоколісний велосипед, Дитячі велосипеди YO-40
- В наявності
- Код: 9i19341yli
3 513 ₴
📦 Біговели BRN B-2 12 дюйм., Біго, Дитячий двоколісний велосипед, Дитячі велосипеди YO-40
🛠️ Дитячий беговел 12 BRN B-2 допоможе Вашому малюку зміцнити м’язи та розвинути координацію. Довговічна сталева рама і високоякісні матеріали конструкції забезпечують багато років комфортного використання та катання.
🛠️ Цей маленький велосипед без педалей допоможе малюкові розвинути почуття рівноваги та координацію, а також покращити роботу м’язів. Навчившись тримати рівновагу, дитина зможе легко та безпечно їздити на велосипеді, навіть без бічних коліщаток. Міцною і легкою основою беговела служить рама, яка обладнана 12-ти дюймовими надувними колесами. Також є регульовані по висоті кермо та сідло. Біговел оснащений ручним гальмом.
🛠️ Читка інструкція та простий монтаж беговелу дозволить швидко зібрати його протягом короткого часу.
🛠️ Стильний беговел має оригінальний дизайн. Яскравий і красивий вид беговела вигідно виділятиме його серед іншого велосипедного транспорту.
📦 Характеристики беговела:
- ☑️ Коліса надувні, діаметр 12 дюймів;
- ☑️ Вік 2-4 роки
- ☑️ Рекомендований вік від 2.5-5 років;
- ☑️ Міцна сталева рама;
- ☑️ Вага 5,5 кг
- ☑️ Нековзкі накладки на ручках;
- ☑️ Висота сидіння -35 – 44 см;
- ☑️ Розмір коробки 75*17*36см
- ☑️ М’яке зручне сидіння;
- ☑️ Максимальне навантаження — до 45 кг;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRN |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Товар | Дитячий велосипед прогулянковий BRN B-2 12 дюймів, Велобіг дитячий, Беговел для хлопчика YO-40 |
- Ціна: 3 513 ₴


