
Велобіг без педалей для малюків, Біговел дитячий від 3 років, Велобіг для малюків BQ-59
- В наявності
- Код: 6661x5s1
3 719 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🚀 Велобіг без педалей для малюків, Біговел дитячий від 3 років, Велобіг для малюків BQ-59
🎯 Беговел 1249G має магнієву полегшену раму, колеса внутрішньокамерні накачуються, діаметр коліс 12 дюймів.
🎯 На спицях, на надувних колесах та ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake!
🎯 Укомплектований заднім крилом. В комплекті даної моделі також додатково йде металева підставка під переднє колесо для того що б можна було б поставити велобіг на паркінг в положенні стоячи, особливо зручно так як беговел не мажеться і не займає багато місця, не потрібно вигадувати кріплення. Даний Беговел Він дуже легкий.
🚀 Комплектація:
- • Ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake
- • заднє крило
- • металева підставка під переднє колесо (для паркування та зберігання)
🎯 Вага в коробці 5кг
🎯 Вага без коробки 3,8 кг
🎯 Розміри коробки: 72*13*37



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Кількість коліс біговела | 2 |
| Товар | Двоколісний легкий дитячий велосипед Hammer 12 дюйм., Дитячі велосипеди, Дитячий біговел-велосипед BQ-59 |
- Ціна: 3 719 ₴




