
Підлітковий велосипед для хлопчиків, Хороший дитячий велосипед Доступний дитячий для дітей TZ-53
- Немає в наявності
- Код: 9z116jh12r
5 858 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🚀 Підлітковий велосипед для хлопчиків, Хороший дитячий велосипед Доступний дитячий для дітей TZ-53
🛠️ Велосипед дитячий двоколісний – має високоміцну сталеву раму, що дозволяє йому витримувати великі навантаження та гарантує довгий термін служби, велосипед відрізняється комфортом та практичністю, висоту його керма та сидіння можна регулювати з урахуванням зростання дитини.
🛠️ Велосипед дитячий має просте управління для тих. хто тільки навчається їзду в комплекті є коліщатка страхування. Дитячий велосипед – це якісний, стильний, надійний та зручний велосипед, який зможе стати чудовим подарунком для дитини, дана модель має повну комплектацію, є дзвінок, дзеркало, передній кошик, пляшка та крила.
🚀 Характеристики дитячого велосипеда
- 🔘 Рама із високоміцної сталі
- 🔘 Сидіння: шкірозамінник покращеного типу
- 🔘 Колеса 20 дюймів
- 🔘 Допоміжні бічні колеса
- 🔘 Купальні накладки: прогумовані грипси
- 🔘 Крила переднє та заднє
- 🔘 На кермі є дзвінок
- 🔘 Педалі: пластмаса



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Маленький велосипед для хлопчика, Дитячий двоколісний велосипед із ручним гальмом TZ-53 |
- Ціна: 5 858 ₴



