
Плитка двоконфорочна електрична Vilgrand VHP162D 2000Вт, Настільна плита для приготування їжі HM-68
- Немає в наявності
- Код: xqz59q146a1
1 693 ₴
+380 (99) 920-77-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Плитка двоконфорочна електрична Vilgrand VHP162D 2000Вт, Настільна плита для приготування їжі HM-68
📌 Плита настільна ViLgrand VHP 162D Black – компактна, проста у використанні, має зручне механічне керування. Електроплита в елегантному дизайні – відмінне рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні.
📌 Достоїнствами даної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн, широкий тен, 1000 + 1000, діаметр 145 мм, невелика вага, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити виготовлений із нержавіючої сталі.
📌 Купити настільну плиту ViLgrand VHP 162D Gray можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
📰 Характеристики:
- ⭐ Габаритні розміри виробу: 500×310×90 мм.
- ⭐ Кількість конфорок: 2
- ⭐ Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- ⭐ Товщина панелі: 0,4 мм
- ⭐ рівнів потужності: 4
- ⭐ Потужність конфорки: 1000.
- ⭐ Загальна потужність: 2000
- ⭐ Номінальна напруга: 220&240 В
- ⭐ Діаметр конфорок: 145+145 мм
- ⭐ Довжина кабелю живлення: 80
- ⭐ Вага нетто: 2,34
- ⭐ Потужність правої конфорки: 1000.
- ⭐ Номінальна частота: 50–60 Гц


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Варильна настільна плита, Настільні плити для дому, Комфорка електрична, Дискова плита для дому HM-68 |
- Ціна: 1 693 ₴







