
Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт VR-46
- В наявності
- Код: nrkz5g4291
2 257 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🏆 Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт VR-46
🛠️ Функціональний та компактний соковитискач потужністю 800 Вт дозволяє готувати соки з фруктів та овочів. Завдяки розширеним функціям приготування корисних та свіжих соків будинку стає надзвичайно простим і приємним. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр із нержавіючої сталі, який затримує тверді частинки. Таким чином, у контейнер, що входить у комплект, потрапляє лише сік, що містить найбільшу кількість вітамінів. М’якуш і залишки насіння поділяють у другу ємність ємністю 1,5 л. Adler AD 4132 – соковитискач, що відповідає всім потребам сучасної кухні. Його ефективність, простота використання та швидке очищення роблять його ідеальним вибором для всіх, хто цінує здоровий спосіб життя. Вибирайте Адлер АТ 4132 та насолоджуйтесь свіжими соками, повними вітамінів, щодня!
- ➕ Виготовлений із нержавіючої сталі найвищої якості
- ➕ Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц.
- ➕ Тонкий фільтр із нержавіючої сталі для бархатистого соку
- ➕ Максимальна потужність 800 Вт
- ➕ Номінальна потужність 400 Вт
- ➕ Швидке та легке очищення — всі компоненти, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині.
- ➕ Леза з титановим покриттям
- ➕ Злив соку за допомогою системи NON-DRIP.
- ➕ Висока довговічність
- ➕ Тип штекера: C
- ➕ Стійка, нековзна підстава – присоски.
- ➕ Контейнер для соку в комплекті (0,45 л)
- ➕ Довжина шнура живлення: 105 см.
- ➕ Колір: чорний.
- ➕ Контейнер для м’якуша ємністю (1,5 л)
- ➕ Блокування від запуску неправильно зібраного пристрою
- ➕ Миттєво вичавлює сік із цілих яблук, моркви та інших фруктів.
- ➕ Отвор для цілих фруктів та овочів діаметром 65 мм.
- ➕ 3-ступінчастий перемикач
- ➕ Колір шнура живлення: чорний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Соковижималка для фруктів і овочів Adler AD 4132 800 Вт VR-46 |
- Ціна: 2 257 ₴


