
Світлодіодна LED настільна USB лампа гнучка на прищіпці 2 плафони UKC XSD 919 білий 207
- В наявності
- Код: 31140112-UKC XSD 919
249 ₴
Світлодіодна LED настільна USB лампа гнучка на прищіпці 2 плафони UKC XSD 919 білий
Гнучка світлодіодна настільна лампа, з прищіпкою та живленням від USB. На кабелі розташований зручний вимикач.
Лампа живиться від USB-роз'єму (5V), що розширює можливості її використання:
підключення до павербанка,
від USB-порту ноутбука чи комп'ютера,
від розетки через адаптер (зарядний пристрій для смартфона).
Гнучка головка лампи дозволяє легко налаштувати кут нахилу для оптимального освітлення, забезпечуючи максимальний комфорт під час роботи чи читання.
Характеристики:
К-сть світлодіодів: 24
Спосіб встановлення Настільний + прищіпка
Колірна температура світла: 5500K (денне біле світло)
К-cть режимів роботи: 1
Живлення: USB 5v
Довжина кабелю: 1.3м
Довжина гнучкої частини 30см
Розміри: 34 х 11.5 х 7.5 см
Вага: 250 г.
Комплектація:
Лампа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 249 ₴





